Sosyal Medyadan Ticaret Olmaz

342
Sosyal Medyadan Ticaret Olmaz Dolandırlmayın
Sosyal Medyadan Ticaret Olmaz Dolandırlmayın Akıllı Olun

Sosyal Medyadan Ticaret Olmaz!! insanlar facebook, instagram gibi sosyal medya sahasında ticaret yapmaya çalışıyorlar ama onların bu soytarı mecralarında iş yapmaya çalışmaları kendi kapasitelerini gösterir, asıl sorun bu alanlardan bir şeyler alanlarda, ne? kim? ney? olduğunu bilmedikleri alanlardan ticaret yapmak tam bir ahmaklık ve işin sorunda dolandırılmak büyük olasılık.

Kurumsal sayfalardan iş yapmak işin hem ciddiyetini gösterir hemde karşınızda muhatap olduğunu göster.

resmi kurumsal sayfa: www.ikincieldondurmamakinasi.com

Türk Dondurma Makinesi Üreticileri

DONDURMA MAKİNALARI

Garantili İkinci El Dondurma Makinası

Garantili İkinci El Dondurma Makinası SATIŞI BAŞLADI. Satılan dondurma makinaları artık 2.el olmasına rağmen garanti verilerek satılmakta, çıkan herhangi bir sorunda makinaya hemen müdehale...

MAKİNA HABERLERİ

ikinci el dondurma makinası istanbul

Türkiye ikinci el dondurma makinesi alım satım merkezi

Türkiye ikinci el dondurma makinesi alım satım merkezi gbAmakinaMarkalar: uğur, sevel, kervan, diğer. Modeller: otomatik, c40, l40, l30, l16, diğer.Dondurma makinesi, özellikle sıcak...

Sevel marka yedi gözlü l40 çelik kazan

Satılık 7 Gözlü L40 Dondurma Makinası Marka: Sevel Model: 7 Gözlü Durumu: 2. El Fiyat: 55.000 TLL40 sevel dondurma makinesi yedi gözlü çelik kazan gayet temiz kullanılmış.

YENİ MAKİNALAR

MAKİNA İNCELE

Beş gözlü salamura reyon, sıfır ayarında

5 gözlü salamura reyonMarka: Sevel Model: 5göz Durumu: 2. El Salamura Fiyat: 21.000 TLSatılık 5 göz sevel salamura dondurma reyonu.

İKİNCİ EL

DONDURMA

MAKİNALARI