Dondurma Makinanız Yaza Hazırmı?

495
İkinci El C40, L40, L30, L16 Dondurma Makinası Al Sat

Dondurma Makinanız Yaza Hazırmı? bakımları tamammı, yaz ortasında güzlü sıcaklara dayanabilecekmi, tüm bu kontrolleri yapılmış ikinci el dondurma makinası hemde onlarca gbA makina deposunda sizi bekliyor, herhangi bir sorun yaşadığınızda bu tür ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Türkiye’nin İkinci El Dondurma Ekipmanları tedarikçisi size 12 ay destek verir, makina ve parça tedariği sağlar.

İkinci El Halep Dondurma Makinası Fiyatları için arayın..

DONDURMA MAKİNALARI

Tertemiz İkinci El L30 Dondurma Makinesi

Bakımlı İkinci El L30 Dondurma Makinesi, ilk elden temiz ve bakımlı tamamen orjinal.Marka: Uğur Model: L30 Durumu: 2.El Bakımlı 4 Gözlü Orjinal Fiyat:...

MAKİNA HABERLERİ

23 Bin, Satılık 4 Gözlü L30 Dondurma Makinesi

Satılık Ugur 4 Gözlü L30 Dondurma Makinesi Marka: Uğur Model: 4 Gözlü Durumu: 2. El Fiyat: Sorunuz2. el Satılık L30 UĞUR dondurma makinesi 4 gözlü KULLANIŞLI OLDUKÇA TEMİZ.

Acil Satılık C40 Dondurma Makinesi

Satılık Ugur 4 Gözlü C40 Dondurma Makinesi Marka: Uğur Model: 4 Gözlü Durumu: 2. El Fiyat: Sorunuzİkinci el Satılık C40 UĞUR dondurma makinesi 4 gözlü sıfır gibi.

YENİ MAKİNALAR

MAKİNA İNCELE

İletişim Duyuru

İletişim Duyuru! daha önce sayfamızda bulunan 850 nolu telefon iptal edilmiş olup o telefonun firmamızla ilgisi bulunmamaktadır, o telefondan gelecek alım satım taleplerini dikkate...

İKİNCİ EL

DONDURMA

MAKİNALARI