Niğdeli Dondurmacılar

1972
Niğdeli Dondurmacılar Topluluğu

Niğdeli Dondurmacılar, Türkiye Genelinde Dondurma Dükkanları olan özellikle Çamardı ilçesi ve köylerinde yer alan insanların kurduğu dondurma dükkanları bilinmeyen ama belkide en büyük dondurmacılar ağını oluşturuyor olabilir. Yaklaşık 1000 civarı dondurmacı doğu ve güneydoğu hariç her bölgede yer almakta, en yoğun oldukları iller İSTANBUL, ANKARA VE BURSA. gbA makina tüm bunları gözönünde bulundurarak bölge dondurmacıların ikinci el dondurma makinesi ihtiyaçlarından yola çıkarak kuruldu. Dondurma Kenti Tüm dondurmacıların kendilerine ait web sayfalarının olduğu, dükkan ve ürünlerinin sergilendiği proje.

www.dondurmakenti.com

destek@dondurmakenti.com

İletişim Duyuru

DONDURMA MAKİNALARI

İkinci El Dondurma Makinesi Satın 81 İlden

Eski Makinanı Sat

Eski Makinanı Sat, kullanılmış 2.el makinanızı hemen satmak için bizi arayın çözüm bulalım. Makinanız her ne olursa olsun ne durumda olursa olsun (marka ve...

MAKİNA HABERLERİ

ikinci el dondurma makinası istanbul

Türkiye ikinci el dondurma makinesi alım satım merkezi

Türkiye ikinci el dondurma makinesi alım satım merkezi gbAmakinaMarkalar: uğur, sevel, kervan, diğer. Modeller: otomatik, c40, l40, l30, l16, diğer.Dondurma makinesi, özellikle sıcak...

Sevel marka yedi gözlü l40 çelik kazan

Satılık 7 Gözlü L40 Dondurma Makinası Marka: Sevel Model: 7 Gözlü Durumu: 2. El Fiyat: 55.000 TLL40 sevel dondurma makinesi yedi gözlü çelik kazan gayet temiz kullanılmış.

YENİ MAKİNALAR

MAKİNA İNCELE

L16 uğur marka sıfır ayarında

Satılık Uğur L16 Dondurma Makinası Marka: Uğur Model: yapıcı Durumu: 2. El Fiyat: 25.000 TLSıfır Ayarında Satılık Uğur L16 Dondurma Makinesi, 3 gözlü, mükemmel temiz kullanışlı.

İKİNCİ EL

DONDURMA

MAKİNALARI