İkinci El Dondurma Makinası

2250
İkinci El Dondurma Makinası Alım Satım
İkinci El Dondurma Makinası Alım Satım Özel Üretim

İkinci El Dondurma Makinası

Elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el dondurma makinası değerinde alınır. Araştırmakta olduğunuz ikinci el dondurma makinası alanlar arasında yer alan firmamız, her marka ve modelde makinaları değerinde sizden almakta ve ödemesini peşin olarak işlem anında bizzat size yapmaktadır. Halihazırda bulunan araç-gereçlerinizi sezon sonunda satmak istiyor olabilirsiniz. Veyahut bunun yanında sizde bulunan bir makineyi elden çıkarıp, yerine sıfır makine almak istiyor olabilirsiniz. Düşünceniz her ne olursa olsun biz sizin satmak istediğiniz makineye talip durumdayız. Portföyümüzde yer alan ürünlerden satış faaliyetlerimiz de bulunmaktadır. Ancak ağırlıklı olarak ikinci el dondurma makinesi almak konusunda faaliyet gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Yapılan işin niteliği gereği ücret

2.El Dondurma Makinaları Alınır

belirlenirken makinenin kondisyonu ve mevcut durumu önemlidir. Bu sebeple durum hakkında söylenenlere göre ücret belirlenebiliyor olsa da, işlemin gerçekleşeceği anda ilgili arkadaşın incelemesi büyük önem arz etmektedir. Bu konuda anlayışlı olacağınızı umuyoruz çünkü o kadar farklı durumlarla karşılaşılabiliyor ki, birçok kişi çalışmayan makineyi öyle bir anlatıyor ki, siz de yanılgıya düşebiliyorsunuz. Bu sebepledir ki, makinenin mümkün olduğunca gerçek durumunu özetleyiniz. Eğer durum hakkında net bilginiz yok ise de lütfen yanıltıcı kulaktan dolma bilgiler paylaşmayınız. Satmayı planladığınız tüm markada araç-gereç alınmaktadır. Ancak bildiğiniz üzere dondurma makinaları konusunda en önemli başlıca markalar Uğur, Sevel ve Kervan gibi markalardır. Elbette bu markalar dışında da kaliteli ürünler bulunmaktadır ancak satış hacmi açısından bakıldığında bu markalar başlangıç gelmektedir ki bu sebeple de sıfır piyasası olduğu gibi ikinci elde de önemli yerleri bulunmaktadır. Markanın yanında ikinci el dondurma makinesi modelleri de çok önemlidir. Çünkü süt çekme kapasitesi ve saklama kapasitesi de en az marka kadar önemli değişkenlerdir. Bu sebepledir ki başta kaç göze sahip olması sayılmak üzere, süt çekme kapasitesi çok önemlidir. Ayrıca bu anlatılanlar dışında makinanın hareketli olup olmaması, ışıklı yüzeye sahip olup olmaması da ürünün satış fiyatını önemli derecede etkilemektedir. İnceleme konusuyla ilgili aşağıda birkaç model yer almaktadır.

İkinci El Dondurma Makinaları Modelleri L40, C40, L30, L16, Uğurmatik, Maraşmatik

2.El Dondurma Makinesi Alım Satım

Yukarıda belirtilen marka/model dışında birçok ikinci el dondurma makinası tarafımıza satın alınmaktadır. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve yetkili arkadaşa satmak istediğiniz ürün hakkında bilgi vermek olacaktır. Size mümkün olan en uygun teklif iletilecektir. Onay vermeniz halinde satış işlemi için yapılacaklarla ilgili size bilgi verilecektir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz size mailde/telefonda yardımcı olunacaktır. Eğer ikinci el dondurma makinası satmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.